Televizyon

Kanal D yönetimi bitirme kararı aldı…İddialı program ekranlara veda ediyor

Kanal D’de yayınlanan moda programı ekranlara veda ediyor… Kanal D yönetimi, Şebnem Dönmez, Raşit Bağzıbağlı ve Tuvana Büyükçınar’ın jüri koltuğunda oturduğu Yeni Bir Ben programını bitirme kararı aldı. Programın aldığı reytinglerin kanal yönetimini tatmin etmediği biliniyordu.

YENİ BİR BEN REYTİNGLERE YENİLDİ

Değişime ihtiyaç duyan 5 kadının hem öyküsünü hem de yaşadığı değişimi ekrana taşıyan Yeni Bir Ben, yarın yayınlanacak olan final bölümüyle, ekranlara veda edecek.

HABERİ RAŞİT BAĞZIBAĞLI DUYURDU

Raşit Bağzıbağlı, final haberini sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü modacı hesabından yaptığı veda paylaşımında: “Tatlı anılarlar 60. Bölümde bu hafta veda ediyoruz. Herkes farklı yorumlar illaki yapacaktır. Saygı duyuyorum. Benim ekranda olgunluk dönemim olarak adlandırdığım bir program oldu @yeni1benkanald Başta Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Kip’e. Sonrasında da tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sevgi ile kalın” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu