Yerli Dizi

Kanal D’de Barış Tünay’ın yerine kim gelecek?

Kanal D’de koltuk değişimi… Kanal D Genel Müdürlük görevinden alınan Barış Tünay’ın yeni görevi belli oldu. Barış Tünay hangi departmanda görevlendirildi?  Genel Müdürlük görevine Barış Tünay’ın yerine kim gelecek sorusu gündemdeki sıcaklığını koruyor. Göreve gelecek ismin yeni sezon öncesinde çok yakın zamanda belli olması bekleniliyor.

Barış Tünay’ın yeni görevi belli oldu. Tünay,  Reklam Grubu’nda “markalı içerik ve çoklu-platform projelerinin yaratıcılığından sorumlu” olacak. Kanal D’nin haber, dizi ve diğer programlarda istenilen reytinglere ulaşamaması nedeniyle kısa bir süre önce Doğan TV CEO’su Arzuhan Doğan Yalçındağ tarafından konuya el atılmış, Doğan TV Holding Kurumsal Strateji ve Uluslararası Satış Grup Başkanı Özge Bulut Maraşlı da mevcut görevine ilaveten Yapımlardan Sorumlu CEO Yardımcılığına getirilmişti. Bu durum da o zamandan Barış Tünay’ın koltuğunun sallandığının işaretiydi aslında. Kanal D eski Genel Müdürü Barış Tünay’ın dizi ve program seçimlerinde “yetkisizleştirilmesi yani pasifize edilmesi anlamına gelen bu hamleden sonra bugün yapılan açıklamayla Tünay’ın Genel Müdürlük görevine son verilerek kendisinin reklam bölümüne kaydırıldığı belirtildi.

“Kanal D Genel Müdürlüğü görevine gelecek isim kurumun içinden mi yoksa dışından mı olacak?” sorusu gündemdeki sıcaklığını korurken edinilen son duyumlara göre yeni genel müdürün de Doğan Medya grubundan olmasının daha güçlü bir ihtimal olduğu konuşuluyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu