TelevizyonM.Bey/Özel

Kanal D’nin yeni yarışması Yatıya Misafirim Var’ın başlama tarihi belli oldu(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma “Yatıya Misafirim Var”ın başlama tarihi belli oldu. Farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getirecek olan Yatıya Misafirim Var yarışması 30 Kasım Pazartesi Kanal D’de başlıyor.

YATIYA MİSAFİRİM VAR 30 KASIM’DA BAŞLIYOR

Birbirlerini hiç tanımayan yarışmacılar “Konuklarımı en iyi ben misafir ederim” diyecek ve kıyasıya rekabet edecekler.

Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

“Kim daha becerikli? Kim daha hamarat? Kim daha misafirperver?” gibi konulara odaklanan program, bütün Türkiye’yi, şehirleri, ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak.

Drama tadında bir reality olan Yatıya Misafirim Var’ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor. Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Uçar’ın yaptığı “Yatıya Misafirim Var”ın yayın tarihi belli olmadı.

Yönetmenliğini Orçun Küçük ve Deniz Utku Başak’ın yapacağı programın içerik editörlüğünü ise Yener Kemendi üstleniyor. Programın uygulayıcı yapımcısı ise Ahmet Demircan…

Hafta içi her gün yayınlanacak olan Yatıya Misafirim Var 30 Kasım Pazartesi 16.00’da Kanal D’de ekranlarında olacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu