M.Bey/Özel

Kanal D’de Çarkıfelek’le ilgili flaş gelişme (M.Bey-Özel)

Çarkıfelek’le ilgili flaş gelişme…

Kanal D’nin özellikle yaz döneminde ekrana sürdüğü ve prime time’de aldığı yüksek reytinglerle dikkatleri çeken yarışması Çarkıfelek’in Kanal D macerası sona erdi.

Yayınlanmasının ardından beklenmedik bir biçimde yayınına bir süre ara veren Çarkıfelek, reytinglerde düşüş yaşamıştı.  Bu durum sevilen yarışma programının Kanal D’deki serüveninin sonunu hazırladı.

Öte yandan şu an çekilen stok bölümleri yayınlanan Çarkıfelek’in yapım şirketinin diğer kanallarla görüşmeleri devam ediyor. Çarkıfelek bir sürpriz yapıp bir başka kanalda ekran macerasına devam edebileceği de gelen bilgiler arasında.

Yarışmacıların kredi kartı mağdurları arasından seçildiği Çarkıfelek, özellikle yeni yayın dönemiyle birlikte haber önünde saat 17:00’da ekrana geliyordu. Oysa İlker Ayrık’ın sunumuyla ilgiyle izlenen yarışma programı, yaz döneminde prime time’da yayınlanmış ve yaz sezonu için  oldukça yüksek izlenme oranlarını yakalamıştı.

MEDYABEY-ÖZEL

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu