M.Bey/ÖzelMedya

Kanal D’de Defne Samyeli’nin yerine Murat Güloğlu’nun partneri kim oldu?

Kanal D’de yeni sezonda sabah haberlerini sunacak iki ekran yüzünün kim olduğu belli oldu. Fox TV’de hafta sonu sabah haberlerini sunarken Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev’le ilgili bir haberde sarfettiği sözler nedeniyle kanalla ilişiği kesilen Murat Güloğlu yeni sezonda Kanal D’de sabah haberlerini sürecek. Güloğlu’nun partnerinin kim olacağı sorusu da cevabını buldu.

MURAT GÜLOĞLU’NUN PARTNERİ MUTLU ULUSOY

Kanal D’nin yeni sezonda sabah haberlerini sunacak olan isimler uzun süre FOX’un hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu ve deneyimli spor spikeri Mutlu Ulusoy oldu.

Geçtiğimiz sezonda uzun yıllar Kanal D’nin sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nin kanaldan ayrılmasından sonra bir süredir sabah haberlerini Emin Çapa sunuyordu. Emin Çapa’nın yeni sezonda Kanal D’de olamayacağı öğrenildi.

DEFNE SAMYELİ OLMADI

Medyabey’e gelen duyumlar Defne Samyeli’nin Kanal D’de sabah programı yapacağı yönündeydi. Hatta bir ara kanal içinde Samyeli’nin Murat Güloğlu ile sabah haberlerini sunacağı gündeme gelmişti. Ama sonraki yaşanan gelişmeler Samyeli’nin yerine Mutlu Gülsoy’un gelmesine neden oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu