M.Bey/Özel

Kanal D’de Murat Saygı bombası…Yollar ayrılıyor mu?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D’de hareketli saatler…Demirören Medya tarafından satın alındıktan sonra Kanal D Genel Müdürlüğü görevine getirilen Murat Saygı ile ilgili önemli bir kulis gelişmesi yaşanıyor. Genel müdürlük koltuğuna oturduktan sonra reyting olarak bir türlü istenilen sıçramanın yapılamamasının faturasının Murat Saygı’ya kesildiği ve bu nedenle Saygı ile yolların ayrılacağı konuşuluyor.

KANAL D’DE MURAT SAYGI İLE YOLLAR AYRILIYOR MU?

Medyabey’e gelen kulis haberlerine göre yönetim, Murat Saygı’nın yerine gelecek ismi belirledi. O ismin halen Ay Yapım’da tepe yöneticisi olarak görev yapan Pelin Diştaş olduğu konuşuluyor.

Kanal D kulislerinde konuşulanlara göre yönetimin Murat Saygı ile yollarını ayrılması ile ilgili açıklamayı bugün yarın yapması bekleniyor.

Saygı’nın göreve gelmesinden sonra birçok proje devreye sokulmuş ama beklenen reytingler bir türlü gelmemişti. Kulislerde bu kararın sürpriz olmadı ve zaten beklendiği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu