Televizyon

Kanal D’de tanıtımları dönen yeni yarışma programı Maske’nin kanalı değişti

Günler öncesinde Kanal D ekranlarında tanıtımları yayınlanan Maske adlı yarışma programının kanalı değişti. Murat Saygı sonrasında Kanal D yönetiminin yayınlamaktan vazgeçtiği prrogramın yeni kanalı Fox TV oldu.  “Maske Kimsin Sen?” FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

“MASKE KİMSİN SEN?” YAKINDA FOX’TA

The Masked Singer” adıyla tüm dünyada fenomen olan sıra dışı yarışma programında; kendi alanlarında ünlü isimler farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söylüyor, jüri üyeleri, stüdyodaki ve ekran başındaki seyirciler yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel’in sunuculuğunu üstleneceği programın her bölümünde stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacaklar.

EDE ECE DE KADROYA EKLENDİ

Yarışmada; ekranın sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışmaya veda edeceği “Maske Kimsin Sen?”, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Çekimlerinin son hızla devam ettiği, müzik, eğlence ve şovun bir arada olacağı Medyapım imzalı “Maske Kimsin Sen?” yarışması, çok yakında FOX’ta.

Tanıtımı izlemek için::

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu