ManşetMedya

Kanal D’de toplu işten çıkarma!… Nazlı Ilıcak’ın programı bitirildi

Nazlı Ilıcak’ın Kanal D’deki programına son verildi. Kanal D’nin iç yapımları olarak bilinen D Productions adlı şirkette Nazlı Ilıcak ve ekibinin de yer aldığı 23 kişinin de görevine son verildiği haber veriliyor.

Kanal D tepe yönetimindeki istifa ve görevine sor verilme dalgası giderek genişliyor. Medya kulislerinde tepe yönetimindeki yaprak dökümünün daha altlara sirayet edeceği konuşuluyordu.

BEKLENEN OLDU

Kulislere yansıyan söylentiler gerçekleşti. Kanal D İç Yapımlar’da toplu işten çıkarma yaşandı. Kanal D’nin bir nevi iç yapım şirketi olan D Productions bünyesinde çalışan ve aralarında editör, yönetmen ve yapımcıların olduğu 23 kişi bugün itibarıyla işten çıkartıldı.

NAZLI ILICAK’IN PROGRAMI DA BİTİRİLDİ

İşten çıkartılanlar arasında henüz başlamayan sağlık programının ekibi ile Nazlı Ilıcak’la “Pazar Gezmesi” programının ekibi de bulunuyor. Ayrıca “Pazar Gezmesi” programının durdurulduğu öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu