M.Bey/Özel

Kanal D’den dikkat çeken Gelinim Mutfakta hamlesi(MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D’nin gündüz kuşağındaki en büyük kozu fenomen yarışma programı “Gelinim Mutfakta”da ilginç bir gelişme yaşandı. Kanal D yönetimi bugüne dek dış yapım olarak ekrana taşıdığı programla ilgili ilginç bir hamle yaptı. Yeni sezona 19 Ağustos Pazartesi günü (bugün) merhaba diyen program yeni sezonda iç yapım olarak ekrana gelecek.

Sunuculuğunu Fatih Ürek’in üstlendiği program, bu sezonda da ekranların en çok altın dağıtan yarışması olma iddiasını sürdürüyor.

Gelinim Mutfakta’da, birbirinden iddialı gelinler, kendilerine ayrılan sürede günün yemeğini yapmaya çalışıyor. En güzel yemeği yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin, günün birincisi olarak çeyrek altın almaya hak kazanıyor. Haftanın birincisi olan gelin ise 5 altın bileziği koluna takacak. En düşük puanı alan gelin de yarışmaya veda ediyor.

Gelinim Mutfakta’nın yapımcılığını geçmiş sezonlarda BES Yapım üstleniyordu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu