Televizyon

KANAL D’DEN DİZİ VE PROGRAMLARA İNCE AYAR

Yeni sezonla birlikte işler düşündüğü gibi gitmeyen kanalların arasında kuşkusuz Kanal D’de bulunuyor. Reyting yarışında geçtiğimiz dönemlere oranla belli bir düşüş yaşayan Kanal D dizi ve programlarının yayın akışında önemli değişikliklere gitti.
İşte o önemli değişiklikler:

FATİH DİZİSİ
Sezonun en çok para harcanan dizisi olarak lanse edilen son yayınlanan bölümüyle iki kategoride de düşük reyting şaşkınlığı yaşayan sezonun iddialı dizilerinden Fatih’in yayın saati değişti. Bu değişim hiç kuşkusuz kanalın diziye olan güveninin sarsıldığını da teyit etmiş oluyor.
Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik ve Seda Akmanın rol aldığı dizi Fatih, bundan böyle haberden sonra değil aynı gün yani Pazartesi saat 22.00’da yayınlanacak.

KAYIP
Aslında sezona iyi başlayan sonrasında izlenme oranlarında düşüş yaşayan ve beklenen reytinglere bir türlü ulaşamayan Kayıp’ın günü değişti.
Başrollerini Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli ve Dolunay Soysert’in paylaştıkları Kayıp, bu haftadan (26 Ekim Cumartesi) itibaren artık Cumartesi akşamları saat 22.30’da ekrana gelecek.
Kayıp, Cuma akşamları Medcezir ve Karagül dizilerinin gerisinde kalmıştı.

Kanal D’de yaşanan değişim sadece dizilerle de sınırlı değil. Programlar da bu değişimden nasibini almışa benziyor.

BEYAZ SHOW

Yaklaşık gece 00:00’da yayına başlayan Beyaz Show, bundan böyle saat 23:00’da ekrana gelecek. Bilindiği gibi yayın sırasında Beyazıt Öztürk, özellikle kanal yönetimine şakayla karışık göndermelerde bulunmuş, yayın saatinin geç olmasından duyduğu rahatsızlığa işaret etmişti.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR
Ben Bilmem Eşim Bilir, bundan böyle sadece hafta sonları ana haber bülteni öncesi ekrana gelecek.
Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümleri ana haber bülteni öncesi, saat 16.00’da ekrana gelecek.

MUTFAĞIM

Kanal D’nin sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı yemek programı “Mutafağım” da bu haftadan itibaren, Cumartesi ve Pazar günleri yeni bölümleri ile saat 12.15’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu