Yerli Dizi

Kanal D’den flaş Aşk-ı Memnu kararı

Kanal D’den yeni Aşk-ı Memnu kararı…Yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçen Aşk-ı Memnu’nun tekrarının finali Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Kanal D yönetimi, gündüz kuşağında oynatılan tekrar bölümlerinin finalini akşam saatinde yayınlama kararı aldı.

Yayınlanmasının üzerinden 10 sene geçmesine rağmen her yayın döneminde tekrarıyla ekranlara gelen ve her seferinde rekor izlenme oranlarına ulaşan Aşk-ı Memnu’nun tekrarının finali çarşamba günü yayınlanacak.

Tekrar bölümler yıllardır gündüz kuşağında yer alırken bu sefer Kanal D’nin kararıyla akşam saatinde ekranlarda olacak.

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin yer aldığı dizinin final bölümü, en yüksek izlenme oranına sahip yerli dizilerinden biri olarak tarihe geçmişti.

Dizi her final bölümünde hatırı sayılır bir izleyiciye ulaşıyor ve sosyal medyada gündem haline geliyor.

Kanal D, bu sezonda ekrana gelen tekrar bölümleri finalini pandemi ve sıcaklar nedeniyle evde olan izleyici için 10 sene önceki yayın saatinde verme kararı aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu