Yerli Dizi

Kanal D’den Ver Elini Aşk’a son şans!…Günü değişti

Erken final haberleriyle gündeme gelen Ver Elini Aşk dizisine Kanal D bir şans daha verdi. VDüşük reytingler nedeniyle Kanal D yönetimi tarafından bitirildiğine dair çıkan haberlerin aksine Ver Elini Aşk, şimdi de yeni bir gelişme ile gündemde. Kanal D, Ver Elini Aşk’ın yayın gününü değiştirdi. Bu sürpriz hamle kanalın diziye verdiği son şans olarak yorumlandı.

YENİ BÖLÜMÜ 21 KASIM SALI AKŞAMI YAYINLANACAK

Kanal D’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan anons ile gün değişikliği duyuruldu. Ver Elini Aşk ile ilgili yaşanan bu yeni gelişmeyle dizi bundan böyle Salı akşamları yayında olacak. Dizinin yeni bölü de 21 Kasım Salı akşamı yayınlanacak. Dizi, bugüne kadar Perşembe akşamları ekrana geliyordu.

Ver Elini Aşk, Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci gibi önemli yapımlarla rekabet ediyordu. Ver Elini Aşk, Salı akşamları yani yeni yayın gününde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın, Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerle reyting rekabetine girecek.

Ver Elini Aşk’ın 21 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan 10 bölüm fragmanı da yayınlandı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu