ManşetYerli Dizi

Kanal D’den yeni günlük dizi: Aşk ve Günah

Kanal D’de hafta içi hergün yayınlanacak bir dizi başlıyor: Aşk ve Günah…Eylül ayı içinde başlayacak olan yeni dizinin ilk fragmanı da yayında. Dizinin başlama tarihinin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

AŞK VE GÜNAH’IN HİKAYESİ:

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Aşk ve Günah künye:

Yapım​​​​ : D Yapım

Yapımcı​ : E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı : Sibel Tuna

Yönetmen​​ ​ : Mustafa Kotan, Cemile Karadaş,

Yardımcı Yönetmen : Burcu Celayir, Neslihan Demirer

Senaryo​​ ​: Suna Tensi, Sema Tensi

Görüntü Yönetmeni : Serdar Armutlu, İsmail Aydın

Sanat Yönetmeni : Hasan Doğan

Müzik​​​ ​ : Sertaç Özgümüş

Oyuncular​​ ​: Tekin Temel (Kerim), Seren Deniz Yalçın (Nesrin), Türkan Kılıç (Selda), Elçin Atamgüç (Fatma), Elif Baysal (Meryem), Feriha Eyüboğlu (Sultan), Gökşen Ateş (Handan), Anıl Kır (Cem), Fulya Özcan (Ayşe), Elif Bilgiç (Emine), Hazal Kadak (Zeynep), İlknur Şaşmazer (İpek), Timuçin Eraslan (Nazım), Zeynep Elçin (Beren), Büşra Yılmaz (Tuğba), Eren Tınas (Sinan), Ömer Faruk Beşkaya (Ali), Melis Gücer (Şule), Hasan Erdem (Hazım), Zafer Altun (Akif),Yılmaz Uzun (Hasan), Faruk Aytar Kakınç (Mehmet), Ahmet Bilgin (Hikmet), Oğulcan Arman Uslu (Cüneyt), Sibel Armutlu (Hanife)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu