Televizyon

Kanal D’den yeni program…Hem Kadın Hem Anne nasıl bir program?

Kanal D’de yeni konseptiyle dikkat çeken yeni bir program başlıyor. Hem Kadın Hem Anne adıyla her hafta cumartesi günleri ekrana gelecek olan programda uzmanların konuk olduğu stüdyo ve ilgili konuya dair bir sit-comdan oluşuyor

Kanal D’nin sunuculuğunu İpek Dağıstanlı’nın yaptığı yeni programı ‘Hem Kadın Hem Anne’, 10 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Hem Kadın Hem Anne, alışılagelmişin dışında iki bölümden oluşuyor. Her bölüm, İpek Dağıstanlı’nın yönetiminde uzmanların konuk olduğu stüdyo bölümü ile açılıyor ve ilgili konuya dair bir sitcom ile kapanıyor.

Programın stüdyo bölümünde, uzman doktorlardan, ünlü annelere, sosyologlardan, yazar ve kanaat önderlerine kadar birçok konuk ağırlanırken, şehrin nabzını tutacak sokak röportajları da yer veriliyor. Sit-com bölümü ise “Leyla ve Diğerleri” adıyla izleyici ile buluşuyor.

Programın sit-com bölümündeki Leyla karakterini oyuncu Gizem Terzi canlandırırken, kocası Burak rolünü ise Umut Oğuz üstleniyor.

Hem Kadın Hem Anne 10 Ekim Cumartesi’den itibaren her Cumartesi Kanal D’de ekranlarında olacak.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu