Dijital PlatformlarTelevizyon

Kanal 7’den yeni Hint dizisi “Ah Kalbim” ne zaman başlıyor?

Kanal 7, sevilen Hint dizilerini izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.2014 yılından Hindistan’da yayınlanmaya başlayan “Kumkum Bhagya”,  ‘Ah Kalbim’ adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Yeni dizi 16 Ekim Pazartesi gününden itibaren hafta içi pazartesi-cumartesi günleri arasında saat 21:30’da ekrana gelecek. Aynı evde büyüyen iki kız kardeşin hayalleri, umutları, özlemleri ve aşklarının konu edildiği Ah Kalbim, Hint dizisi hayranları ile buluşacak.

YENİ HİNT DİZİSİ “AH KALBİM” 16 EKİM’DE BAŞLIYOR

Kanal 7, izleyicileri yeni diziler ile buluşturmaya devam ediyor. Pragya ve Bülbül isimli iki kız kardeşin hayat hikâyesinin anlatıldığı ‘Ah Kalbim’ 16 Ekim’den itibaren Kanal 7’de… Aynı anne ve babadan dünyaya gelmiş olsalar da birbirlerinden çok farklı karakterlere sahip olan Pragya ve Bülbül’ün sürükleyici öyküsü ekrana gelecek.

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalacaktır.

Birbirinden çok farklı iki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği ‘Ah Kalbim’ 16 Ekim’den itibaren Pazartesi’den Cumartesi’ye 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya

Yapım Yılı:2014

Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: Anil Nagpal

Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

3 Yorum

  1. Çok güzel bu dizi umarım zor sevdaya yapdığınızı bu diziye yapmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu