Medya

Kanal D’nin Cumhurbaşkanlığı muhabirinden ayrılık açıklaması…

Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Kanal D’de bir ayrılık daha yaşandı. 10 yıldır Kanal D Haber’de görev yapan ve Mehmet Ali Birand’ın da öğrencisi olan başarılı muhabir kanalla yollarını ayırdığını duyurdu.

Kanal D’nin başarılı Cumhurbaşkanlığı muhabiri Seçil Özer sürpriz bir kararla Kanal D Haber ile yollarının ayrıldığını açıkladı.

Kanal D’de 10 yıldır görev yapan tecrübeli isim ayrılığını sosyal medyadan duyurdu.

Kanal D’nin haber merkezini ilk kez 17 yaşında gördüğünü paylaşan Seçil Özer duygu dolu bir mesajla takipçilerine seslendi.

VEDANIN ZAMANI

Seçil Özer, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında şöyle dedi:

“17 yaşında ilk gördüğüm haber merkezi, Kanal D… Dönüp dolaşıp 11 yıl sonra dönmüştüm aynı adrese… Üstelik Mehmet Ali Birand’a bağlanacak; o soracak, ben anlatacaktım… Ne büyük heyecan… Sadece o nedenle bile en doğru kararlarımdan biri… Merhaba diyeli 10 yıl oldu… Dönüp baktığımda ne çok iyiki ne çok gurur var bu ekranda… Şimdi 10 yıl sonra doğru olduğuna inandığım bir başka kararın, gurur duyacak yeni anların ve VEDAnın zamanı….”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu