Dijital Platformlar

Kanal D’nin dijital dizisi Girift için geri sayım başladı

Kanal D, dijitaldeki erişim ağıyla da diğer tv kanalları arasında dikkat çekiyor. Kanal yönetimi, bu avantajı fırsata çevirmeyi amaçlıyor. Kanal D, ücretsiz olarak sadece dijital platformlarında yayınlayacağı internete özel dizisi Girift için hazırlıklarını son sürat sürdürüyor.. Girift dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler bulunuyor? Dizinin künyesi hangi isimlerden oluşuyor?İşte, Kanal D’nin dijitale özel dizisi Girift ilgili detaylar.

GİRİFT HANGİ MECRALARDAN YAYINLANACAK?

Kanal D, internete özel içerikleri ile dijital yayıncılıkta da yer almak için hazırlıklara başladı.

Ücretsiz olarak sadece Kanal D Dijital platformlarında yayınlanacak Girift, yakında kanald.com.tr, Kanal D mobil uygulamaları ve Youtube Kanal D kanalında takipçilerle buluşacak.

GİRİFT, POLİSİYE HİKAYESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor. Girift’in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor.

Başrollerinde kimler var?

Malatya’da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.

Dizide Wilma Elles, İçişleri Bakanlığı’na bağlı Komiser Asya’yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek.

Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser’in yeni görevi, Malatya’daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Bir TV kanalının dijital mecralarından yayınlanmasıyla bir ilke de imza atacak olan Girift, yakında sadece Kanal D Dijital platformlarından izleyicisiyle buluşacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu