Yerli Dizi

Kanal D’nin günlük dizisi Yaralı Kuşlar ne zaman başlıyor?

Kanal D’den yeni günlük dizisi atağı… Yeni dizi “Yaralı Kuşlar”ın yayın tarihi belli oldu. Senaryo danışmanlığını Mehmet Uyar’ın, yönetmenliğini tecrübeli isim Cem Tabak’ın üstlendiği dizi hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanacak.  Yaralı Kuşlar dizisinin başlama tarihi ise 1 Nisan.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Hikayesiyle 7’den 70’e herkesin kalbine dokunacak olan “Yaralı Kuşlar” dizisinin oyuncu kadrosu hayli kalabalık. Dizide Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı, Cemre Melis Çınar, Emre Çaltılı, Hasan Ballıktaş gibi birçok isim rol alıyor.

KÜNYEDE KİMLER VAR?

Yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış Ömer’in ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu alan “Yaralı Kuşlar”, 1 Nisan’da ilk bölümüyle ekranda olacak. Senaryo danışmanlığını Mehmet Uyar’ın, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği dizi hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanacak.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Ya bir arkadaşım Özgür Özberk ile sokakta denk gelmiş ve fotoğraf çekmişti. Bana gönderip hava atıyordu. Ben de sosyal medyadan defalarca Özgür Özberk’e yazdım ama bir türlü görmedi. Keşke kendisine ulaşma fırsatım olsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı