Yerli DiziReyting

Kanal D’nin iddialı dizisi Camdaki Kız ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

8 Nisan Perşembe’nin reyting sonuçları belli oldu. Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı Kanal D’nin iddialı dizisi Camdaki Kız ilk bölümüyle ekrana geldi. ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, TRT1’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız arasında kıyasıya reyting rekabeti yaşandı. İşte, dün yayınlanan yapımların reyting karneleri…

CAMDAKİ KIZ’DAN İYİ BAŞLANGIÇ

Genel/Total kategorisinde 1.sırada ATV’de ekrana gelen “Bir Zamanlar Çukurova”, 2. sırada ATV’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” programı, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da” programı yer alırken Kanal D’de ilk bölümü ekrana gelen “Camdaki Kız” ise 7. oldu.

AB KATEGORİSİNDE KIYASIYA REKABET

AB’de ise 1.sırada Kanal D’de ilk bölümü ekrana gelen “Camdaki Kız”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Bir Zamanlar Kıbrıs”, 3.sırada “Bir Zamanlar Çukurova” yer aldı. Camdaki Kız ile Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi arasında kıyasıya rekabet yaşanırken zirvede ipi göğüsleyen yapım Kanal D’nin dizisi oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu