M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Kanal D’nin iddialı dizisi Camdaki Kız’ın yayın tarihi belli oldu (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ilk fragmanıyla oldukça ses getiren Camdaki Kız dizisinin başlama tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi oyuncuların yer aldığı yeni dizinin ilk bölüm yayın tarihi 1 Nisan Perşembe oldu.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU İMZASI TAŞIYOR

Gerçek bir hayat hikayesini anlatan Camdaki Kız dizisi, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerindeki imzası nedeniyle dikkat çeken Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlandı.

Kanal D ekranlarında tanıtımı yayınlanan Camdaki Kız’ın yayın tarihi merak ediliyordu. Kanal D yönetimi, dizinin yayın günü olarak perşembe gününde karar kıldı.

BİR ZAMANLAR KIBRIS DİZİSİYLE AYNI GÜNDE YAYINLANACAK

Camdaki Kız dizisi yayınlanacağı 1 Nisan Perşembe akşamı diğer önemli yapımların yanı sıra TRT1’de başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisiyle de çetin bir reyting rekabeti yaşayacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi de 1 Nisan Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’İN AKIBETİ NE OLACAK?

Öte yandan Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlanan Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin yer aldığı Şarkılar Bizi Söyler’in akıbeti merak ediliyor. Camdaki Kız’ın 1 Nisan Perşembe’den itibaren yayınlanmaya başlayacak olması müzik eğlence programının kaldırılıp kaldırılmayacağı sorusunun gündeme gelmesine neden oldu.

Kanal D kulislerinde programa ya  yeni bir gün bulunacağı ya da reyting açısından çok parlak sonuçlar alamayan programın tamamen kaldırılabileceği konuşuluyor. Şarkılar Bizi Söyler, yayınlanan son bölümüyle Genel kategorisinde 16. sırada AB kategorisinde ise 11. sırada yer almıştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu