M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Kanal D’nin iddialı yeni dizisi Aşkın Tarifi’nin yayın tarihi belli oldu (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Kanal D’nin yeni dizisi Aşkın Tarifi’nin oyuncu kadrosu geçtiğimiz günlerde medyaya yansımıştı. Merak edilen dizinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı dizinin yapımcılığını NTC Medya, üstlenirken dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş oturuyor. İşte Aşkın Tarifi’nin yayın tarihi…

AŞKIN TARİFİ 7 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ YAYINLANACAK

Aşkın Tarifi dizisi 7 Haziran Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

Aşkın Tarifi Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor.

Aşkın Tarifi’nin genel hikayesi şöyle; Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler.

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu