Yerli Dizi

Kanal D’nin yeni dizisi “Adı Efsane” ilk reyting sınavını geçebildi mi?

28 OcakCumartesinin reytimgleri belli oldu.  Kanal D’nin yeni başlayan ve ilk bölümü yayınlanan Adı Efsane dizi ilk reyting sınavına çıktı. Total’de TV8’de ekrana gelen “Survivor” 1. sıraya otururken, 2. sırada FOX TV’de yayınlanan “Kalbimdeki Deniz” dizisi, 3. sırada ise Show Ana Haber yer aldı. Adı Efsanı Total’de 13. sırada kendisine yer bulabildi.

AB’de “Survivor” 1. olurken, 2.’lik “Kalbimdeki Deniz”in, 3.’lük ise Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane’nin oldu. Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in başrollerini paylaştığı Adı Efsane dizi ilk bölümüyle AB kategorisi işi olduğunu göstermiş oldu.

Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız kaleme alıyor.

ADI EFSANE DİZİSİNİN KONUSU:

Basketbol hayatında kariyerinin en güzel günlerini yaşarken ağır bir kaza geçiren efsane basketbolcu Tarık kaza sonrasında sakatlığı yüzünden basketbola devam edemez. Daha sonra her şeyi birer birer kaybeden Tarık son olarka çocuklarının velayetini de eski karısına vermek durumda kalır. Hayatta bir emeli kalmayan Tarık’ın tek çıkış yolu kızlarını geri kazanmak olacaktır.

ADI EFSANE DİZİSİNİN ÇOÇUK OYUNCUSU LEYLA KIRŞAN’IN BAŞARISI

Adı Efsane’nin “Zeynep” karakterini oynayan çocuk oyuncusu Leya Kırşan, ilk bölümde göz doldurdu. 22 Mayıs 2008 İstanbul doğumlu olan Leyla Kırşan, oldukça yetenekli. 7 yaşındaki çocuk oyuncu Hayat Yolunda, Maral ve son olarakta Eve Dönüş dizisinde rol almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu