Yerli Dizi

Kanal D’nin yeni dizisi Masal Çiçeği’nin künyesinde kimler var?

Star dizisi Nefes Nefese’de rol alan ve son olarak Kanal D’de yayınlanan ‘Muhteşem İkili’ dizisinde konuk oyuncu olarak ekrana gelen ünlü oyuncu Uğur Yücel’in yeni dizisi projesi belli oldu. Usta oyuncunun Kanal D’de yayınlanacak olan yeni dizi ‘Masal Çiçeği’ için yapım şirketi ile el sıkıştığı öğrenildi.

MASAL ÇİÇEĞİ’NİN YÖNETMENİ ÖMER FARUK SORAK

Senaristliğini Altuğ Küçük’ün üstlendiği dizide Uğur Yücel, “Fikret” karakterini oynayacak. Bir intikam hikâyesi üzerine kurulu olan drama türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise daha çok sinemada önemli işlerin altına imza atan Ömer Faruk Sorak oturacak.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kanal D’de şubat ayında izleyiciyle buluşması beklenen dizinin çekimleri aralık sonunda başlayacak. Alanya’da çekilecek olan dizinin kesinleşen diğer oyuncuları arasında Zeynep Eronat, Macit Koper ve Gözde Çığacı da yer alıyor.

YAPIM ŞİRKETİ T COMPANY

Üzerinde titizlikle çalışılan ‘Masal Çiçeği’nin cast çalışmaları ise sürüyor. İddialı projelere imza atmayı planlayan İstanbul ve Londra merkezli T Company şirketi, Brandcom çatısı altında Bülent Turgut, Serdar Öztürk, İsmail Bayazıt ve Abdullah Buladı tarafından geçen haziran ayında kurulmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu