Yerli Dizi

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’in yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un olduğu, BBC Studios’un “Doctor Foster” isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova’nın üstlendiği Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi “Sadakatsiz“in yayın tarihi belli oldu.

SADAKATSİZ’İN YAYIN TARİHİ  7 EKİM ÇARŞAMBA

Psikolojik gerilim türünde olan “Sadakatsiz” dizisi kocasının kendisini aldattığını düşünen bir kadının hikayesini ele alıyor.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, senaryosunun Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarlamasıyla kaleme alındığı “Sadakatsiz”in oyuncu kadrosunda Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a, Melis Sezen eşlik ediyor.

Başrollerinin yanı sıra dizinin diğer oyuncu kadrosunda; Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Kanal D’nin iddialı yapımı “Sadakatsiz”in genel hikayesi ise şöyle;

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır…

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Sadakatsiz dizisi 7 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu