FragmanlarMedyabey TV

Kanatsız Kuşlar’da Muzaffer’den Nefise’ye sürpriz!..

TV’nin, ilk bölümden itibaren izlenme rekorları kırarak zirveye yerleşen dizisi Kanatsız Kuşlar’ın onikinci bölümü 7 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarına geliyor. Dizinin 12. Bölümü de yine heyecanlı kareler izleyiciyi bekliyor. Cemre model olacağını sanarak gittiği bir çekim işinde başını belaya sokar… Muzaffer’den Nefise’ye Sürpriz… İşte Kanatsız Kuşlar 12. bölüm özeti…

Kanatsız kuşlardı onlar… Umut kırıntıları ile beslenen… Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Dizinin müzikleri ise Kalan Müzik tarafından yapılıyor.

Dizinin 7 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 12. Bölüm özeti ise şöyle: “Muzaffer’in oğlu Mert’in malikaneye gelişiyle Nefise ve Azime için işler iyice zorlaşır. Muzaffer, Mert’in yeni hayatına ve Nefise’ye alışması için elinden geleni yaparken, Tuba da Mert’i kullanarak Muzaffer ve Nefise’nin arasını açmak için uğraşır. Nefise, oğlu Emre’ye evlendiğini söylemeye çalışırken Emre, herkesi şaşırtacak bir tepki verir. Cemre model olacağını sanarak gittiği bir çekim işinde başını belaya sokar. Muzaffer, Nefise’ye günler sonra birlikte geçirecekleri ilk geceye özel bir sürpriz hazırlamıştır. Zeynep’in Ahmet’le sözü bozduğunu öğrenen Onur, Zeynep’i kazanmak için harekete geçer.”

KANATSIZ KUŞLAR/KÜNYE

YAPIMCI : Koliba Film/Ata Türkoğlu
YÖNETMEN : Kemal Uzun
SENARYO : Hakan Haksun
OYUNCULAR : Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur, Seda Türkmen, Gizem Güneş, Emir Özden, Karel Güntekin, Yusuf Baymaz.
MÜZİK : Kalan Müzik
YAYIN TARİHİ : 7 Eylül Perşembe 20.00

https://www.youtube.com/watch?v=JkwLc3bWNkg

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı