Yerli Dizi

Kara Para Aşk fanları dizilerini 3. sezona taşıyabilecek mi?

Kara Para Aşk’ın 3. sezona taşıma konusunda dizinin fanlarının ısrarı ve organize işbirliği devam ediyor. Bu kez Kara Para Aşk fanları konuyu sorun çözmek için oluşturulan internet platformu Change.org’a taşıdılar.

Burada konuyu tekrar gündeme getiren fanlar yayınladıkları bildiride:

“Biz izleyiciler olarak atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in rol aldığı Ay Yapım imzalı ‘Kara Para Aşk’ dizisinin 3. sezonda da devam etmesini talep ediyoruz.

Dizi yayın hayaına zaten geçen sene Mart ayında başlamış, Haziran ayında da sezon finali yapmıştır. 2. sezonda da Kupa maçlarının yayınlanması nedeniyle çoğunlukla ya geç yayınlanmış ya da yayınlanmamıştır.

Bu durum karşısında dizinin bu sezon sonunda bitişini erken bir tarih olarak görmekteyiz. Sizlerden talebimiz severek izlediğimiz dizimizin hiç değilse yıl sonuna ya da 2016 Ocak’a kadar devam etmesi yönündedir.

Reytinglerin düştüğünün de farkındayız. Bu durumun da dizideki konuların hızlanması ve maçlar nedeniyle kesintiye uğramadığı takdirde düzeleceğine inanıyoruz.

Umuyoruz ki, bu taleplerimiz gerekli birimlere ulaşır.” ifadelerine yer verdiler. Kampanyanın muhatabı olarak da Ay Yapım ve ATV yönetimini gösteren fanlar geçtiğimiz günlerde de özellikle sosyal medyadan seslerini duyurmuş Kara Para Aşk’ın 3. sezon da ekranda o0lması için organize paylaşımlarda bulunarak başarılı bir işbirliğine imza atmışlardı.

Konuyu kampanya kapsamında daha da genişleten fanların seslerine Ay Yapım ya da ATV’den ne şekilde ses geleceği merak ediliyor.

Fanların sesine kulak veren Posta gazetesi TV yazarı Mesut Yar, konuyu kendi köşesine taşıması fanların taleplerini daha da görünür kılması bakımından ilginçti.

Fanların bugüne kadarki yoğun taleplerine gerek Ay Yapım gerekse ATV yönetiminden bir cevap gelmemişti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu