Yerli Dizi

Kara Para Aşk fanları’nın 1. yıl coşkusu

ATV’nin sevilen dizisi Kara para Aşk’ın 1. yılını doldurması nedeniyle dizinin hayranları sosyal medyada adeta paylaşım rekoru kırdılar.

“12MartEfsanesiKaraParaAsk” sloganıyla paylaşım yaparak dizilerine bir anlamda bağlılıklarını sergileyen fanlar Twitter’da sloganlarını TT yapmayı başardılar.

Kara Para Aşk ile ilgili pekçok fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmeyen fanlar sosyal medyada kendilerinden bahsettirmeyi ihmal etmediler.

Kara Para Aşk dizisinin sosyal medyayı oldukça etkin kullandıkları biliniyor.

Fanlar sık sık dizileriyle ilgili konuları sosyal medyadan gündeme getirerek kamuoyu oluşturmaya çalışıyor ve bunu çoğu kez başarıyorlar.

12 Mart gecesi Kara Para Aşk’ın fanlarının sosyal medyadaki etkinliği adeta bir gövde gösterisine dönüşmüş durumda.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Öncelikle Oya Hanıma her seferinde sesimiz olduğu ve Kara Para Aşk fan ailesine vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederim.Kendisiyle fikir alışverişi çok zevkli oluyor.Artık oda ailemizden biri gibi.Çok seviyoruz kendisini.
    Gelelim Kara para Aşk dizisine:Engin Akyürek’in oynayıcağı duyumunu aldığımda önce heyecanlandım.Ohh çok şükür Tv keyfime kavuşuyorum dedim.Zira kendisini izlemek büyük keyif veriyor bana.İlk sezon soluksuz izlemekle birlikte 2. sezondaki tutarsızlıklar ve Atv kanalının maçlar dolayısıyla ayda 2 kez yayınlayıp,seyirciye unutturduğu ve başka alternatiflere kaymalarına sebep olduğu bir dizi haline geldi Kara Para Aşk.!.sezonun reytingleriyle 2. sezonunkiler arasında büyük bir fark var.Oysaki Engin Akyürek ve Tuba büyüküstün uyumu efsane.Oyuncu kadrosu başlı başına çok iyi seçilmiş kişilerden oluşuyor.Konunun çıkış noktasıda çok iyi.Ama ama amalar çok.Oya hanım daha önce yazmıştı zaten amaları bu sebeple uzatmayıcağım.Ve diyorumki herşeye herkeze rağmen Kara Para Aşk tan vazgeçmeyeceğim.Tüm hafta boyunca izlemiş olduğum tek dizimi umarım elimden almazlar.
    Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı