Yerli Dizi

Kara Para Aşk’ın hayranları isyanda

Kara Para Aşk seyircisi Çarşamba akşamları yapılan Türkiye Kupası maçlarından dolayı ATV’nin diziyi 22:00’de yayınlanmak zorunda kalmasına sonunda isyan etti.

Sosyal medyada örgütlenen Kara Para Aşk hayranları “KaraParaAsk 20DeYayinlansin” etiketiyle seslerini ATV yönetimine duyurma derdine düştü.

Dizinin geç vakitte yayınlanmasına razı olmayan fanlar sesimizi duyuralım diyerek birbirlerini paylaşımda bulunma konusunda motive ettiler.

Bilindiği gibi yoğun geçen Türkiye Kupası maçları dolayısıyla bazı maçlar Çarşamba günü oynanıyordu. Geçen hafta da aynı sorunu yaşayan dizinin sevenleri bu gidişe dur demek için seslerini duyurmayı amaçlıyorlar.

ATV yönetiminin bu zor durum karşısında nasıl tavır takınacağı merak ediliyor. Maç yayınlarından sözleşme gereği vazgeçmesi mümkün olmayan kanalın dizi gününü değiştirmek dışında yapabileceği, fazla birşeyin olmadığı konuşuluyor.

Zaten gün değişiminin de fanların çok arzuladıkları bir tercih olmadığı büyük ihtimalle dizi dizi hayranları Kara Para Aşk’ı maç günleri 22:00’de izlemeye devam edecekler gibi görünüyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu