Yerli Dizi

Karagül dizisinin başarılı oyuncusu Zümrüdüanka dizisinde

Daha önce yer aldığı Karagül ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde adından sıkça bahsettiren başarılı oyuncu Sebahat Kumaş, “Zümrüdüanka” dizisi ile geri dönüyor. Çekimi Kapadokya’da gerçekleşen dizide Kumaş, hayatını kardeşine adamış Oya karakteri ile izleyicilerle buluşacak.

SEBAHAT KUMAŞ ZÜMRÜDÜANKA İLE DÖNÜYOR

Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Can Sinan kaleme alıyor.

Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında çekimleri devam eden “Zümrüdüanka” başarılı oyuncu kadrosu, güçlü aşk hikayesi ve sürükleyici temposuyla 25 Ocak Cumartesi günü FOX’ta.

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu