Magazin

“Karakteri sıfır!” demişti… Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e jet cevap geldi

Şu sıralar Kanal D’de Gelinim Mutfakta programını sunan şarkıcı Fatih Ürek, ünlü sunucu Saba Tümer’in Instagram’dan canlı yayınına katıldı. Demet Akalın’la ilgili sert ifadeler kullanan Ürek, ipleri tamamen kopardı. Demet Akalın benim için bitmiştir” diyen Fatih Ürek’e Demet Akalın’dan cevap gecikmedi.

FATİH ÜREK DEMEK AKALIN KAVGASINDA İKİNCİ PERDE

Demet Akalın ile Fatih Ürek’in arası geçtiğimiz şubat ayında bozulmuştu. İkili arasındaki kavga yeniden alevlendi.

Saba Tümer’in Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına katılan Ürek, konu Demet Akalın’a gelince çok sert ifadeler kullandı.

Ünlü şarkıcı, Demet Akalın’ı aradığını ve kendisine “Sen kimsin ki seni dinleyeyim?” dediğini söyledi.

Fatih Ürek, “Beraber olduğumuz insanları ‘hırsız’ diye sosyal medyada yaydın. Sıfıra sıfır karakter bir insan. Demet Akalın benim için bitmiştir. Yaptıkları şeyler karaktersizliğin sonudur” dedi.

Demet Akalın, meslektaşının olay yaratan sözlerine sosyal medya sayfasından cevap verdi.

Kızı Hira’nın bir fotoğrafını paylaşan popçu, “Rabbim tüm evlatlarımızı korusun” notunu düştü. ‘Maşallah ona’ diyen bir takipçisine Akalın, “Bu sübyana beddua eden bana ‘sıfır karakter’ demiş! Vah ki ne vah! Kimlere neler dediğini söyleyeyim bari ben de” diyerek, Fatih Ürek’i üstü kapalı bir şekilde tehdit etti.

İşte, Fatih Ürek’in Saba Tümer’in canlı yayınında Demet Akalın için söylediği o sözler:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu