Medya

Karar Gazetesi için geri sayım başladı

Karar gazetesi yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Genel Yayın Yönetmenliğini İbrahim Kiras’ın yapacağı Karar gazetesi 7 Mart Pazartesi günü bayilerdeki yerini alacak.

Karar.com.tr olarak yaklaşık 8 aydır dijital yayın macerasına başlayan grup, yazılı basın olarak çıkma kararı almıştı. Projenin başında Mustafa Karaalioğlu, Mehmet Ocaktan ve Yusuf Ziya Cömert üç isim bulunuyor.

7 Mart’ta çıkacak olan Karar gazetesinin yazar ekibinde Türk medyasının yakından tanıdığı pek çok isim var. Bu üç kurucu ismin yanı sıra; Beşir Ayvazoğlu, Elif Çakır, Müstakil Gazete’yi çıkaran Hakan Albayrak, Etyen Mahçupyan, Mensur Akgün, Mete Yarar gibi isimler de yer alıyor.

“Türkiye’nin kaliteli, hesapsız, tuzaksız ve seviyeli medyası olacağız” iddiasıyla medya hayatına girecek olan Karar gazetesinin en büyük iddiası okurlarına “Hiçbir grubun, hiçbir hizbin, hiçbir şahsın yayın organı değiliz, olmayacağız” yaklaşımını taahhüd etmesi olarak gösteriliyor.

Gazetenin yayın hayatına başlaması için artık geri sayım başladığı şu günlerde Karar gazetesinin nasıl bir tirajı yakalayacağı ise merak konusu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu