Televizyon

Karavan’da finali hangi takım kazandı?

ATV’de heyecanlı serüvenine devam eden Karavan adlı yemek yarışmasında bugün haftanın finali vardı. Finali kadınların mı yoksa erkeklerin mi kazanacağı merak ediliyordu. Haftanın düğümü bugün çözüldü. Kadınların takımı haftanın finalini kazanarak büyük ödülü almaya hak kazandılar.

Haftanın büyük ödülü 50 bin liraydı. Büyük ödülü kazanan kadınlar sevinçten adeta havalara uçtu. Erkekler takımında ise büyük bir moral bozukluğu vardı.

İki takımda büyük ödül öncesinde bütün kozlarını kullandılar. Satış yapmak için müşterilerle kıyasıya pazarlıklar yapıldı. Satışa ikna etmek için oldukça ısrarlı olan iki takımdan yüzü gülen taraf kadınlar oldu.

Böylece önümüzdeki pazartesi gününden itibaren Karavan’da yeni yarışmacılar yarışmaya başlayacak. Yeni erkek ve kadınlardan oluşan iki takım da büyük ödül 50 bin lira için yarışmaya başlayacaklar.

İşte, Karavan’da haftanın finalinde sonucun açıklandığı o heyecanlı anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu