Kültür-SanatSinema

Kardeşim Benim 2’nin vizyon tarihi ne zaman?

Başrolerini Burak Özçivit ve Murat Boz’un paylaştığı “Kardeşim Benim 2” filminin vizyon tarihi belli oldu. Kardeşim Benim 2,  24 Kasım’da sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

KARDEŞİM BENİM 2’NİN VİZYON TARİHİ 24 KASIM

Öte yandan TAFF ve BRK’S Productions yapımı, Murat Boz ve Burak Özçivit’i bir araya getiren “Kardeşim Benim 2”nin Rize-Çamlıhemşin çekimleri yöre halkının yakın markajındaydı.

Çamlıhemşin’in tabiat harikası görüntüsüne ve atmosferine hayran kalan Özçivit ve Boz bol bol selfie çektirmeyi ihmal etmediler. Yoğun ilgi gören oyuncular, çekim aralarında da yayla sakinleri ile fotoğraf çektirdi.

blank

MERT BAYKAL YİNE YÖNETMEN KOLTUĞUNDA

Senaryosu ilkinde olduğu gibi yine Zafer Külünk’e ait filmin yönetmeni de yine Mert Baykal.

Puhu TV’de yayınlanan ve rekor izlenme oranlarını yakalayan Fi dizisinin yönetmeni Mert Baykal’ın yıldızı parlamaya devam ediyor. Ünlü sunucu ve oyuncu Derya Baykal’ın oğlu olan Mert Baykal, Fi dizisinden sonra  başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz’un paylaştığı Kardeşim Benim 2’nin yönetmen koltuğuna yeniden oturdu. 2015 yılında vizyona giren Kardeşim Benim’in yönetmenliğini de yine Mert Baykal yapmıştı.

Fi dizisindeki rejisiyle dikkatleri üzerine çeken Mert Baykal, önümüzdeki dönemde de adından daha fazla söz ettireceğe benziyor.

İşte, Burak Özçivit ve Murat Boz’un Çamlıhemşin’de doğal güzellikler içindeki görüntüleri:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu