İnternetYaşam

Kariyer.net’ten mavi yakalılara iş bulma fırsatı: İşin Olsun!

İş arayan mavi yaka adaylar en kısa zamanda en doğru işi; küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ise en doğru elemanı bulmak istiyor. Türkiye’nin en büyük online istihdam platformlarından olan Kariyer.net mavi yakalılar için istihdam piyasasına yeni bir soluk getirecek ücretsiz“İşin Olsun” uygulamasını geliştirdi.

MAVİ YAKALILAR İÇİN İŞ BULMA FIRSATI

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformlarından Kariyer.net bu amaçla istihdam piyasasına yeni bir soluk getirecek ücretsiz “İşin Olsun” uygulamasını geliştirdi. Uygulama, adaylara lokasyon bazlı iş aramayı ve işverenlere telefonla direkt ulaşma imkanını tanıyor. İşverenler ise uygulama üzerinden ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabiliyor.

Mavi yaka istihdamına katkı sağlamayı hedefleyen “İşin Olsun” uygulaması, hem App Store’da hem de Google Play’de kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

İstihdam piyasasına 18 yıldır önemli katkılar sağlayan Kariyer.net, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak “İşin Olsun” adlı mobil uygulamayı hizmete sundu. Mavi yaka istihdamına yönelik tasarlanan uygulama, 14 Temmuz’da hem App Store’da hem de Google Play’deki yerini aldı. Kariyer.net’in yenilikçi yaklaşımının bir ürünü olan İşin Olsun, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlara ve tablet bilgisayarlara ücretsiz indirilerek kullanılıyor.

ÜCRETSİZ OLMASI ÖNEMLİ AVANTAJ

Mavi yaka adayların ve işverenlerin çok kolay kullanabileceği bir uygulama olan İşin Olsun sayesinde adaylar, evlerinin yakınındaki işleri kolayca görüyor ve hızlıca iş bulabilme fırsatı yakalıyor. Ayrıca uygulamadan yararlanan adaylar, çalışmak istedikleri iş için işverenleri doğrudan arayıp görüşebiliyor. İşin Olsun uygulaması, işverenlere de ücretsiz ilan yayınlama imkânı sağlıyor.

Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, İşin Olsun uygulamasının adayları aradıkları işe, işverenleri ise aradıkları elemana kısa sürede kavuşturmayı hedefleyen bir proje olduğunu belirtiyor. Kariyer.net olarak yeni projeleriyle istihdamın artışına destek vermekten mutluluk duyduklarını dile getiren Fatih Uysal, şu açıklamayı yapıyor:

“DOĞRU İŞ DOĞRU İNSAN!”

“Eleman eksikliği nedeniyle para kaybetmek istemeyen işverenler ile en kısa sürede işe girmek isteyen mavi yaka adayların, doğru zamanda ve doğru platformda bir araya gelmesi çok kritik. Kariyer.net olarak, istihdam piyasasında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz. Bu deneyimden hareketle iş arayan mavi yaka adayların ihtiyaçlarını görerek, adaylarla işverenleri zahmetsizce buluşturmak istedik ve Türkiye’de lokasyon bazlı arama özelliğine sahip ilk uygulama olan İşin Olsun’u hayata geçirdik. İşin Olsun, tamamen Türk mühendislerinin imzasını taşıyan, doğru işi doğru insanla hızlıca buluşturan, kullanıcı dostu bir uygulama. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu uygulamaya giren mavi yaka adaylar, lokasyon bazlı arama yapıp işverenlere kolayca ulaşabiliyor. İşverenler ise ücretsiz ilan yayınlayarak aradıkları elemanı kolaylıkla bulabiliyor. Bu uygulamanın mavi yaka alanındaki istihdama destek olacağını düşünüyoruz ve böylelikle de istihdam artışına çok önemli bir katkı sağlamayı hedefliyoruz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu