Youtube

Karşı Cins kanalı YouTube’da yayında

TV kanallarında önemli yapımlarda editör olarak çalışan Bünyamin Soyupak’tan yeni YouTube kanalı: Karşı Cins… Karşı Cins’te beyin yakan sorular, iç gıdıklayan oyunlar, ilişkiler, ilişkiler ve bir de ilişkiler var… Adem’le Havva’dan beri kadınla erkeğin başına gelen tüm olaylar, güzeller güzeli Rüya ve yakışıklı mı yakışıklı Jason tarafından ortaya servis ediliyor.

“Karşı Cins” 15 Mayıs’ta yayına başladı. Ayrıca yeni kanal  sosyal medya Instagram’dan da paylaşım yapacak. Yeni kanalın Instagram adresi ise “karsicinstr”…

KARŞI CİNS KANALINDA NELER OLACAK?

İnsan hayatı ilişkilerden oluşuyor. En çok da kadın-erkek ilişkisi. Gündelik hayatta bu durum üzerine çok konuşuluyor, çok kafa yoruluyor. Oturduğunuz kafeden tutun da, gittiğiniz misafirliğe kadar. Her zaman her yerde, konuşulacak mevzularda, kadın-erkek ilişkileri, birinciliği başka konulara kaptırmıyor. Malum, televizyonlarda bu konulara fazla detaylı da girilemediğine göre; eski televizyoncu; yeni YouTube yazarı ve yapımcısı Bünyamin Soyupak, yaratıcı ve çalışkan bir beyin olan, kardeşi Damla Soyupak’ı da yanına alarak; dijital okyanusta bir kum tanesi olmak için yola çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9NuvWbFhKuY#action=share

RÜYA MATARACI VE JASON DEMİR İKİLİSİ YENİ FENOMEN OLMA YOLUNDA

Güzel mi güzel, dobra mı dobra kızımız Rüya Mataracı ve yakışıklı mı yakışıklı, açık sözlü delikanlımız Jason Demir’i bir araya getiriyor ve sohbetiyle, oyunlarıyla, ortaya eğlenceli bir Youtube kanalı çıkıyor. Tabii ki, her şeye son şeklini veren, dahi kurgu yönetmeni Can Devrim de ekibin en önemli parçası olarak projenin hayata geçmesinde önemli bir rol alıyor. Eğer siz de kendi ilişkinize ayna tutmak, kadınları ya da erkekleri daha iyi anlamak, ya da sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız, “Karşı Cins” adlı kanalda, beklediğinizden daha fazlası, sizi bekliyor olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=iJLvN3Eqds8&t=8s

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu