Teknoloji

Derya Altay / KATE UPTON NASIL KURTULUR?

Kate Upton’ı diğer modellerden farklı vucut ölçülerine sahip olmasıyla ve de çok genc olmasına rağmen fazla “gelişmiş” olan hatları, tavırlarıyla tanıdık….

Kendisini model olarak bilirim ancak çok da fazla bilye sahip değildim açıkçası; ta ki Elle dergisinin Eylül sayısına kadar…

21 yaşındaki model, artık aptal sarışın muamelesi görmekten bıkmış… İnsanlar ona çocuk gibi davranıyormuş….

Özellikle bir dergiye verdiği pozlardan sonra kendisini bir oyuncak gibi hissettiğini ve erkekler tarafından kullanılan bir obje olmak için varolmadığını söylemiş…

Ben bu yazıyı okuduktan sonra kendimi çok kötü hissettim, üzüldüm… “Günah” dedim… Neden bu kıza bu sekilde davranıyorlar ya da kendisini böylesine kötü hissettiriyorlar!…

Kendisiyle ilgili biraz daha derinlikli araştırma yapayım dedim ama o da ne? İlk beş saniyede resmen erkeklerin neden böyle düşündüğüyle ilgili bir aydınlanma yaşadım….

Kendisinin görsellerine ulaşmak için iki-üç güvenlik aşamasından geçmek zorunda kalıyorsunuz…

E durum böyleyken Kate Upton’ın böyle düşünmesi normal değil mi sizce de? Düşünsenize sevgiliniz Kate Upton!  Erkeklerin internet sitesinde yer alan videosunu bile kalp krizi geçirme tehlikesi olduğu için sonuna kadar izleyemedıkleri bir kadın!

Peki erkekler böyle düşünüyorken kadınlar ne diyor dersiniz? Hemen bir tanesinin görüşünü paylaşamak isterim… Yorum aynen şöyle: “Benden söylemesi, bu kadın 21 yaşında böyle görünüyorsa ilerıde ne olur Allah bilir… Çok çabuk yaşlanacak görürsünüz!”

Yahu Sana ne?

O, orada öyle yaşlanırken, sen bilgisayarının başında taptaze mi kalacaksın?

Ben, Kate Upton’ın böyle düşünmesini yaşına bağlıyorum… Biraz daha büyüsün o zaman değişir fikirleri..

Eğer videolarına ve görsellerine ulaşabilrsek bizde hep birlikte sahit oluruz ilerleyen günlerde…

DERYA ALTAY / MEDYABEY

ABD/Los Angeles

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu