Magazin

Katıldığı programda stüdyoyu terk eden Şevval Şahin’e sosyal medya dopingi…Takipçi sayısını katladı!

CNN Türk kanalında yayınlanan Sorgu Sual adlı programa konuk olan ve programda kendisine sorulan basit sorulara cevap vermekte zorlandığı için çareyi stüdyoyu terk etmekte bulan 2018 Mis Türkiye Güzeli Şevval Şahin, magazin medyasının gündeminden çıkmıyor. Şevval Şahin’in katıldığı yayını terk ettikten sonra kendisiyle ilgili çıkan haberler sosyal medya hesabındaki takipçi sayısına tavan yaptırdı.

Şevval Şahin, CNN TÜRK’te yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında; “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap verememişti.

Türkiye Güzeli, “Fahrettin Koca’yı (Sağlık Bakanı) tanıyor musunuz?” sorusuna ise “Pas” yanıtını vermişti.

Stüdyodan ayrılan, daha sonra sakinleşerek geri dönen 21 yaşındaki modelin, basit sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.

Şevval Şahin takipçi sayısını katladı! - Magazin haberleri

Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir projede yarı İngilizce yarı Türkçe konuştuğu için eleştirilen Şahin, “Sosyal medyayı aktif olarak hep İngilizce kullanıyordum. Miss Turkey’den sonra da bu böyle devam etti. Neysem oyum. Türklüğümle gurur duyuyorum, ama Türk halkını da mutlu etmek için değişmem” demişti.

Ünlü model, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın, “Korona virüs nezle gibi bir şey abartmaya gerek yok” sözlerine ise katılmadığını belirtmişti.

Twitter’da da uzun süre gündem olan Şevval Şahin’in 90 bin olan Instagram takipçi sayısının, bu olay sonrası 200 bini geçmesi dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu