Yaşam

Katılımevim’den Peşinatsız Ev Sahibi Olma

Peşinatsız ev almak için en güvenilir ve kolay yöntem burada. Eğer hiçbir peşinatınız yoksa ve birikmiş paranız olmadan ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim’in sizlere sunduğu peşinatsız ev alma fırsatıyla kolayca hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Herkes kendine ait bir evi olmasının hayalini kurar fakat ne yazık ki değişen dünya düzeni ve zorlaşan yaşam koşulları ile ev sahibi olmak oldukça zorlaştı. Günümüzde gittikçe yükselen ev fiyatlarıyla birlikte ev almak için peşinat gerekmesi de ev almak isteyenleri en çok zorlayan konulardan biridir. Bu durumda insanlar “Peşinatsız ev almak istiyorum, mümkün mü?” diye sormaya başlıyorlar. Bu soruya cevap bulmak için doğru yerdesiniz. Peşinatsız ev almak için en güvenilir ve kolay yöntem burada. Eğer hiçbir peşinatınız yoksa ve birikmiş paranız olmadan ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim’in sizlere sunduğu peşinatsız ev alma fırsatıyla kolayca hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

 

Katılımevim İle Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Hiç birikim yapmaya gerek duymadan ev sahibi olma fırsatını sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Sevdiklerinizle beraber geleceğe umutla bakmak ve güzel bir yaşam sürdürebilmek için sizleri Türkiye’nin her yerine ulaşan Katılımevim şubelerine giderek, 444 11 00’ı arayarak ya da web sitemizde bulunan online başvuru formumuzu doldurarak size en uygun tasarruf finansman yöntemini belirleyebilirsiniz.

 

Katılımevim ile Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

Tasarruf finansman yöntemlerimiz her şart ve koşula uygun olarak üretilmiş çözümler sunuyor. Tamamıyla bütçenize göre hesaplanan Tasarruf finansman yöntemleriyle yaşam koşullarınızı kısıtlamadan kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman taksit tutarını yükseltebilir, ara ödeme yaparak evinize daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda sözleşmenizi dondurabilirsiniz.

Katılımevim sayesinde herkes ev sahibi olabilir. Birikim yapmaya başlamak için 18 yaşını doldurmuş bir T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Üstelik Katılımevim’de banka sicil puanı gibi sadece rakamlardan ibaret olan sınırlara bakılmaz. Sosyal güvencesi olmayan müşterilerimiz için de çözüm önerilerimiz geçerlidir. Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi Katılımevim sayesinde satın alabilirsiniz!

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu