GündemManşetMedya

Katledilen akademisyen Ceren Damar’ın öğrencilerinden vahim iddia

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde araştırma görevlisi Ceren Damar’ın  4. sınıf öğrencisi Hasan İsmail Hikmet tarafından hunharca katledilmesinin yankıları sürüyor. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri hocalarının alçakça ve de hunharca katledilmesinin şokunu yaşarken Hasan İsmail Hikmet’le ilgili ortaya sürülen iddia  okul yönetimin başını ağrıtacağa benziyor. Sosyal medya Twitter’da okulun öğrencileri tarafından oluşturulan sosyal medya hesabından ileri sürülen tutuklanan Hikmet hakkındaki iddia vahim olarak değerlendiriliyor.

“ÖNLEM ALINSAYDI ŞUAN HAYATTA OLACAKTI”

Hukuk Fakültesi öğrencileri tarafından oluşturulan Twitter hesabından Ceren Damar’ın katili Hasan İsmail Hikmet hakkında şu iddiaya yer verildi.

“Hocamızın katil zanlısı Hasan İsmail Hikmet okul yönetimine her defasında şikayet edildi. Okul kantinindeki kabadayı tavırları üzerinde bıçak taşıması her gün olay çıkarıp herkesle kavga eden bu şahıs hakkında önlem alınsaydı hocamız şu an hayatta olacaktı. Hocamız 6 şubattaki tecavüz edilip plazanın yirminci katından atılarak öldürülen Şule Çet mahkemesine gitmek için planlar yaparken öğrencisi tarafından öldürüldü.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu