Televizyon

Katledilen müzisyen Onur Şener, O Ses Türkiye’de Hadise ile düet yapmıştı

Ankara’da yaşanan olayda 3 kamu memuru istedikleri şarkıyı çalmadığı bahanesiyle şarkıcı Onur Şener’e cam şişelerle saldırdı. Kız çocuğu babası olan müzisyen hastanede hayatını kaybetti. Onur Şener’in 9 yıl önce O Ses Türkiye yarışmasına katılarak şarkıcı Hadise ile düet yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Hadise genç müzisyenin sesini duyunca sahneye çıkarak birlikte şarkı söylemek istemişti. Hadise öldürülen Şener’i paylaşarak sitem etti.

Ankara’da müzisyen Onur Şener vahşi şekilde öldürüldü. Haluk Levent’in iddiasına göre çeşitli kamu kuruluşlarında çalışan A.G., S.S. ve İ.K., Onur Şener’den şarkı istedi. Şener şarkıyı bilmediği için sahnede bu şarkıya yer vermedi.

Üç cani müzisyen Şener’i cam şişelerle öldüresiye dövdü. Hastaneye kaldırılan genç müzisyen hayatını kaybetti.

Türkiye müzisyen Onur Şener’in ölümünü konuşurken müzisyenin 9 yıl önce Hadise ile O Ses Türkiye’de düet yaptığı ortaya çıktı. Onur Şener, 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştı.

HADİSE HAYRAN KALMIŞTI
O Ses Türkiye programında “Show Must Go On” şarkısıyla hafızalara kazınan Onur Şener, Hadise ile de düet yapmıştı.Hadise Onur Şener’in sahnede sesini duyunca hayran kalmıştı. Ünlü popçu, “Onur’un canice öldürülmesini kabul edemiyorum. Çok üzgünüm” diyerek yaşanan vahşete tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu