Müzik

Kayahan ve Nilüfer’i barıştıran konser

Yarın 14 Şubat Sevgililer Günü. Beşiktaş Barbaros Meydanı önnmli bir konsere ev sahipliği yapacak.  Beşiktaş Belediyesi 14 Şubat’ta yaptığı etkinlikle adından söz ettiriyor.

Beşiktaş Belediyesi 14 Şubat’ta büyük bir buluşmaya vesile oldu. Sanat dünyasının yıllardır bir araya gelmeyen iki dev ismi 14 Şubat’ta birlikte sahneye çıkacak. O isimler Kayahan ve Nilüfer.

Telif hakları yüzünden yıllardır dargın olan Nilüfer ve Kayahan’ı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beşiktaş Belediyesi aynı sahnede buluşturuyor. Sahnede Kayahan’ın eşi İpek Açar da olacak. Sanat dünyasının iki dev ismi Aşk şarkılarını sevgililer için seslendirecek.

İki isim, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde birlikte Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda halk konseri verecek.

Sanatçılar konser öncesi prova yapmayacak ve provasız sahneye çıkacak. Repertuarı henüz netleşmeyen konserde, eşi İpek Açar kendisine yazılmış ‘Seninle Her Şeye Varım Ben’ şarkısını söylerken eşine katılacak.

Konserde Kayahan ve eşi İpek Açar, Levon Kordonciyan’ın 20 günde hazırladığı özel smokinleriyle sahne alacak. Kayahan ve Açar aynı smokin modelleriyle sahnede olacak. Ayrıca konserde Kayahan’a eşi Açar ve Nilüfer dışında sürpriz sanatçılar da eşlik edecek

Konser 14 Şubat(yarın)Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda Saat 20.00’de başlayacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu