MagazinTelevizyon

Kayahan’ın yardımcısı canlı yayında kızı Beste’yi rezil etti

Türkiye’de pop müziğinin taçsız kralı Kayahan’ın ölümünün ardından miras kavgası sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Kayahan’ın karısı İpek Açar ile ilk eşinden olma kızı Beste Açar arasındaki miras kavgasını bugün Beste canlı yayına taşımak isteyince olanlar oldu.

Beste Acar Kanal D’nin sabah kuşağı magazin programı Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Programda babasının eşi İpek Açar ve Kayahan’ın mirası hakkında sert iddialarda bulununca, Beste Açar hiç tahmin etmeyeceği bir tokadı babasının emektar yardımcısından yedi.

sert ithamlarda bulunan Beste’ye yanıt Kayahan’ın 30 yıllık yardımcısından geldi. İthamlar hakkında konuşmak ve iddialara cevap vermek için programa bağlanan Zülfikar Bey “Kayahan’ın yarın doğum günü. Bu konuların konuşulmaması lazımdı. Beste Haravon doğruları hiç söylemiyor. Benim içim yanıyor. Anlayamıyorum. ” diyerek vekaletle ilgili olarak şu açıklamaları yapıt:

“İlk bu vekaletle ilgili Özer Bey bizi aradı. ‘Elektrik, su, doğalgaz faturaları var. Şirketimiz de var. Bunlarla ilgili Beste Hanım’ı arayalım.’ dedi. İpek Hanım da aradı. Beste’nin haklarıyla ilgili hiçbir şey konuşulmadı. Yalan söylüyor ve çok üzülüyorum. Çıkıyor bazı kanallara artık dayanamıyorum. Kayahan Bey’in hesabı İpek Hanım ile ortak hesap. İpek Hanım’ın buradan para çekmesi doğal hakkıdır zaten. Beste insanları yanıltıyor. İhtiyaçlar var, orada dönen bir çark var.”

Beste Açar bunun üzerine “Zülfikar Abi, şirket var deme, şirketin ne olduğunu biliyoruz.” sözlerine sinirlenen Zülfikar Bey, “Hiç bana abi deme Beste Haravon. Bak ben sana Beste Hanım da demiyorum. Çünkü sen beni artık bu duruma getirdin” diyerek Beste Açar Haravon’u millyonlar önünde rezil etti.

iyi ki

Ünlü sanatçının ise yarın doğum günü olduğu için Nilüfer ve karısı İpek Açar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, tarafından düzenlenen özel bir programa katılıyor. İBB, Kayahan’ı doğum gününde şarkılarıyla anacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, geçen yıl vefat eden Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Kayahan’ın yaş gününde Nilüfer ve İpek Açar’ın seslendireceği şarkılarıyla anılacağı özel bir program düzenliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, Türk kültür sanat dünyasına eserleriyle katkıda bulunmuş değerli yazar, şair ve müzisyenlere doğum ve ölüm yıl dönümlerinde anmak amacıyla özel programlar hazırlamaya devam ediyor. İBB Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, bu kez geçen yıl vefat eden ülkemizin önemli ses sanatçısı ve bestecilerinden Kayahan’ı ölümsüzleştiren eserleriyle doğum gününde yâd edecek.

Haliç Kongre Merkezi’nde 29 Mart Salı günü gerçekleşecek olan “İyi ki Doğdun Kayahan” adlı anma etkinliğinde, Nilüfer ve İpek Açar’ın yanı sıra sürpriz sanatçılar Kayahan şarkılarını seslendirecek. Müjde Uzman’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede sanatçılar; “Esmer Günler”, “Bir Aşk Hikayesi”, “Emrin Olur”, “ Mor Menekşe”, “Gönül Sayfam”, “Odalarda Işıksızım” ve “Yemin Ettim” gibi Türk pop müziğine damgasını vuran birçok eserin yer aldığı özel bir repertuvarla Kayahan hayranlarına duygulu anlar yaşatacak. Kayahan sevenlerini bir araya getirece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu