Televizyon

Kelebek Ödülleri’nde Diriliş Ertuğrul ekibinden Okan Bayülgen’e büyük tepki

Altınkelebek ödüllerine Okan Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili sözleri damgasını vurdu. Okan Bayülgen’in üst üste pekçok kez Diriliş Ertuğrul’u izlemediğini söylemesi nezaketsizlik ve kabalık olarak değerlendirildi. Diriliş Ertuğrul ekibine yapılanlar Okan Bayülgen’in kabalıklarıyla sınırlı kalmadı. Ödüllerini almak için podyuma çıkan ekibe söz hakkı verilmedi. Ekibin apar topar sahneden alınması büyük tepki çekti.

Dizisinin hayranları kısa sürede sosyal medyadan gerek organizasyona gerekse Okan Bayülgen’e büyük tepki gösterdi.

Okan Bayülgen, yaptığı konuşmada suçu ekibi karşılayan hostese atması dikkatlerden kaçmadı. “Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi bir hostesimiz tarafından alelacele çekilip götürüldü. Teşekkür etme imkanı bile bulamadılar.” diyen Okan Bayülgen’in inisiyatifini kullanmayıp suçu hostese atması inandırıcı bulunmadı.

Ardından, Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul dizisini hiç seyretmediğini defalarca ifade etmesi, alaycı ve hakaretamiz bulundu. Bayülgen’in “Kendilerine söz veriyorum bundan sonra her gün diziyi seyredeceğim.Diziyi izlemediğim için özür diliyorum”  şeklinde ironik bir biçimde özür dilemesi kabul görmedi.

DİZİNİN OYUNCUSU CAVİT ÇETİN GÜNER’DEN TEPKİ

Okan Bayülgen‘in bu konuşmasının ardından dizide Doğan Alp’i canlandıran başarılı oyuncu Cavit Çetin Güner, İnstagram’dan yaşananlara tepki gösterdi. Güner, ödülü ayakları altına aldığı fotoğrafı paylaştı.

dogan-alp

Güner, fotoğrafın altına şunları yazdı:

3 sezondur sadece kendi gününün degil ayin en çok izlenen dizisine mecburen ödül verdiler.. mecburen diyorum çünkü cayir cayir en iyi oyuncu en iyi yapim en iyi yönetimde bizim hakkimiz ama onlardan degiliz yabugüne kadar vermediler bugünde yarim agiz verdiler ve mikrofon bile uzatmadan kulisin yolunu gösterdiler.. her carsamba raitingde gösteriyoruz hak ettigimiz degeri aslinda anlayana.. bu ödülün degeri fotografta! Pabucum daha degerli su an 👞

Diriliş Ertuğrul'dan Altın Kelebek'e anlamlı tepki

İşte, Okan Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul hakkında tepki çeken o söz ve tavırları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu