Televizyon

Kemal Doğulu: “Beş yıldır çıldırıyorum!”

Bir dönem moda yarışması programının aranan jürisi Kemal Doğulu, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Kemal Doğulu, hayatı hakkında merak  edilen soruları canlı yayında anlattı. Merdivenlerden düşerek yoğun bakıma kaldırıldığı anlara değinen Doğulu, yaşadığı zorlu dönemlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

KADİR DOĞULU İLE KÜS MÜ?

İşte Kemal Doğulu’nun açıklamalarından dikkat çeken ve çarpıcı bölümler…

 

Yoğun bakım sürecinde rüya sandığım bir an vardı. Meğerse o sahne gerçekmiş. Hande gelmiş. Elini cama koymuş, beni çıkarmaya çalışıyordu… Bana ailem dışında en çok yaklaşabilen o olmuş.

– Araf işte bu. Ölmemişsin… Ama yaşamıyorsun da! Hep bir hayata tutunma çabası. O anlarda ben bomboş bir sahilde cam fanus gördüm.Yoğun bakımda hastası olanlar bilsin, onlar duyuyorlar. Ettiğiniz duaları hissesiyorlar. Yaşadığım için bu kadar rahat söyleyebiliyorum.

– Ben uyandığımda bütün ailem ayaklarıma kapanmış ağlıyorlardı. Çünkü doktorlar ‘Beklemeyin yaşamayacak, biz makinelerle ayakta tutuyoruz’ demişler. Doktorlar ‘mucize’ diyorlar. 2 kez kalbi duran bir adamım…

– Kadir ile kavgalı değildim. 150 bin dolar borcu var onun için intihar etti dediler. Cihangir’de oturuyordum o zaman. 6. kattaydı evim. Öyle bir şey yapacak olsan kendimi boşluğa bırakırım çatır çatır ölürüm! Ben neden apartman merdivenlerine atayım kendimi?

-Kedi paylaşsam küfür yiyorum, kardeşimi paylaşsam küfür yiyorum. Ben size ne yaptım? Benim deli tarafım vardır ama hiçbir zaman o salon beyefendisi durumundan çıkmazdım. Artık salon serserisi oldum. Artık sosyal medyada karşılık veriyorum. ‘Maden öyle, işte böyle’ dedim. Sustum sustum açtım ağzımı. 5 yıldır çıldırıyorum. 5 yılın sonunda da patladım.

“BAHAR CANDAN’I SEVMİYORUM!”

– Küfürlü mesajlarla karşılık verince çok destek mesajı aldım. Çünkü beni iyi tanıyorlar. Çünkü be 5 yıl boyunca bir çok insanın oturma odasındaydım.Ben oyuncu değili, rol yapmıyorum. Kendim olarak vardım orada…

Bahar Candan’ı sevmiyorum. Sevilecek biri mi? 1 saat dayanabilirsin, sonra sinir krizi geçirtir insana. Maalesef ismi geçen şahıs gerçektir. Sahtesi olamayacak kadar gerçek. Lütfen onu kendi haline bırakın.

-Sokakta kaldım ben, sokakta yattım. 17 yaşımda geldim İstanbul’a bir sürü sıkıntı yaşadım. Kuzenimde kalıyordum sonra amcama geçtim. Cebimde günde sadece bir simit ya da bir ekmek alacak kadar para vardı. Parkta bankta birkaç gece geçirmişliğim vardır. Gezi Parkı’nda kaldım. Çok eskidir bu olay, yatmaktan kastım gece boyunca oturdum. En azından ‘Taksim daha güvenlidir diye düşündüm’ orada kaldım. Gidecek arkadaşım da yoktu, ev tutacak param da, ekmek alacak param da… Zor günlerden geçtik. Herkes gökten zembille indik sanıyor ama öyle değil.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu