MagazinManşet

Kemal Doğulu beyin kanaması geçirdi

Ünlü modacı Kemal Doğulu evinin merdivenlerinden düşerek beyin kanaması geçirdi. Magazin dünyasını şoke eden üzücü haber bu akşam geldi. Kemal Doğulu’nun durumu ciddiyetini kuruyor.

Ekranların moda/tarz yarışmalarının sevilen yorumcusu ve juri üyesi Kemal Doğulu şu an hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Kemal Doğulu’nun beyin kanaması geçirdiği ve durumunun kritik olduğu bilgisi fısıltı gazetelerinde dolaşıyor. Ancak Kemal Doğulu’nun ailesinden henüz hiçbir açıklama gelmediği için bu bilgilerin ne kadar doğru olduğu hakkında bir şey söylemek zor. Bilinen ise Kemal Doğulu’nun hala hastanede tedavi altında olduğu.

Birkaç sezondur ekranlardaki fenomen yarışma programları ile adını ve popülaritesini daha da arttıran Kemal Doğulu için sevenlerinin ve hayranlarının gözü kulağı gelecek iyi bir haberde. Magazin dünyasını alt üst eden bu kaza sonrası genç modacının iyileşmesi için hayranlarının elinden dua etmekten başka birşey gelmiyor.

Kemal Doğulu evindeki merdivenlerden düştü. Beyin kanaması geçirdiği belirtilen ünlü genç modacı acilen hastaneye kaldırıldı. Ve şu ana kadar henüz ailesi tarafından sağlık durumu hakkında net bir bilgi verilmedi. Bilinen tek net bilgi ise Kemal Doğulu’nun beyin kanaması geçirdiği yönünde.

medyabey.com olarak ünlü modacı Kemal Doğulu’ya acil şifalar diliyoruz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu