Magazin

Kemal Doğulu, Kadir Doğulu’nun düğününe katıldı mı?

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir kaza geçirerek hayranlarını korkutan ve günlerce yoğun bakımda yatan ünlü modacı Kemal Doğulu, dün gece kardeşi Kadir Doğulu’nun düğününe katıldı mı? Neslihan Atagül ile dünyaevine giren yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu’nun nikahtan öncesi son paylaşımı ne olmuştu?

Kemal Doğulu kardeşinin mürüvetini görebilmek için canla başla iyileşmeye çalıştı ve kardeşinin düğününden önce taburcu olur olmaz soluğu alışverişte aldı. Büyük bir kaza geçiren, evinin merdivenlerinden yuvarlanması sonucu yaşadığı talihsiz olayın ardından günlerce komada kalan ve ardından yoğun bakımda tedavi gören Kemal Doğulu nihayet kardeşinin düğününden önce taburcu oldu.

Destekten TR

Kemal Doğulu kardeşi Kadir Doğulu’nun düğününe katılmak için alışverişe çıktığında belindeki korse ile objektiflere yansıdı. Düğün için şık bir siyah takım ve ceket altı siyah şık bir yelek ile siyah kravat seçen Kemal Doğulu’nun yorgunluğu da yüzüne yansımıştı. Kemal Doğulu’nun düğünde müziğin ritmine kaybederek bir ara oyun havasında göbek atan Kemal Doğulu sevenlerinin yüzünü güldürmeyi de başardı.

Destekten TR

Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül muratlarına erdi

Destekten TR

Ünlü oyuncu çift, Kanlıca’daki Ajia Otel’de muhteşem ötesi bir düğün töreni ile evlendi. İki senelik aşkın ardından muratlarına eren Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’ya sanat ve sinema çevresinden birçok ünlü isim eşlik etti. Kadir Doğulu nikahtan bir gün önce sosyal medya hesabından “Yarın hemen gelsin!” diyerek duygusal bir mesaj paylaştı.

577f488967b0a9273c7673b7

Çift mutlu beraberliklerine doğru yola çıkarken sosyal medyada günün konusu haline geldiler. Neslihan Atagül nikahın ardından sosyal medyada Neslihan Doğulu olarak yer aldı. Neslihan Atagül düğününde iki ayrı gelinlik ile boy gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR