ManşetTelevizyon

Kemal Doğulu önce Ayşegül’e yüklendi sonra teselli etti-izle

İşte Benim Stilim’de Ayşegül Doğan’ın zor anları…Ayşenur Balcı’nın podyuma çıkmasının ardından özellikle Ezgi Ünal’la girdiği polemik Ayşegül Doğan’a pahalıya mal oldu. Kemal Doğulu’nun hışmına uğrayan Ayşegül Doğan Doğulu’nun çıkışmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Ayşegül, podyuma çıktıktan sonra jürinin karşısına geçince kendini tutamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Nur Yerlitaş duruma müdahale etti ve Ayşegül’ü adeta kanatları altına alarak teselli etti.

Kemal Doğulu ise ağlayan kadınlara dayanamadığını söyleyerek yerinden kalktı, Ayşegül’e sarılarak gözyaşlarına boğulan Ayşegül’ü teselli etti.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanan 65. bölümünde Ayşegül Doğan gözyaşlarına hakim olamadı. Nur Yerlitaş önce Ayşegül’ün ağlayıp sakinleşmesini bekledi. Daha sonrada sosyal medyadan Ayşegül’e yüklenenlere cevap verdi.

Ayşegül’e sahip çıkan Nur Yerlitaş “sanmayın ki sizin yazdıklarınıza ağlamıyor. Olabilir sesli düşünen, çok konuşan bir kız ama kalbi pırıl pırıl üstelik çokta düzgün” diye konuştu. Nihal Candan ise “stüdyoda kendisini yanlış ifade ettiğini düşünüyorum. Arka tarafta en sevdiğim arkadaşlarımdan biri kesinlikle her işimizde yardımcı olur” dedi.

Kemal Doğulu, Ayşegül’e  “ben her zaman Ayşegül’ün doğruları söylediğini ama kendisini yanlış ifade ettiğini söylerim. Geçen gün Emel olayında bile Emel’e Ayşegül’ün söylediği doğru şeyler var dikkate al dedim. Sadece çok fazla hırçınlaştığı için fazla geri dönüş alıyorsun bu yüzden senin sinirlerinin çelikten olması lazım. Madem öyle sen de biraz yumuşat kendini ki sana geri dönüşlerde yumuşak olsun ” tavsiyesinde bulundu.

Nur Yerlitaş, Ayşegül’ün gözyaşları dinmeyince teselli sözlerine devam etti. “bu kız agresif olabilir ama her söylediği kötü değil yanlışları da var ama kötü ruhlu değil. Ayşegül bu sezon kendisini yetiştirdi. Bende neler yapıyorum bu kıza ama özüne indiğinde Ayşegül kötü bir kız değil. Ayşegül bir kere ailesini mevzu etmedi. Bir kanadı kırık annesiz yetişmiş bir kız ama bir kere anne demedi. Onun öyle bir gururu var ki. İsteseydi ne duygu sömürüleri yapardı” sözleriyle Ayşegül’ü savundu.

İvana Sert “Ayşegül sen busun. Biz seni böyle kabul ettik senin karakterin böyle. Sen kötü değilsin” diyerek Ayşegül Doğan’a destek olmaya çalıştı.

Kemal Doğulu, “ben ağlayan birini gördüğümde gerçekten üzülüyorum. Sen burada göründüğün gibi bir kız değilsin bu kadar ağlamana, üzülmene gerek yok. Biraz daha tatlı ifade et kendini senin neşeli tarafını da görsünler” dedi. Sonrasında sarılarak Ayşegül Doğan’a destek oldu.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı