ManşetTelevizyon

Kemal Doğulu stüdyoda neden gözyaşlarına boğuldu-izle

İşte Benim Stilim’de bir dönem kapanıyor. Jüri üyeleri Nur Yerlital ve Kemal Doğulu, yeni dönemde jüri koltuğuna oturmayacak. Onların yerine Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı jüri olacak.

Kemal Doğulu’nun İşte Benim Stilim’e veda etmesine sayılı günler kala stüdyoda oldukça duygusal anlar yaşanıyor. Kemal Doğulu’nun üzgün anları yarışmaya adeta damga vurdu. Bugün yayınlanan 97. bölümde Kemal Doğulu yarışmacılardan kırdığım üzdüğüm varsa…”diye başladığı sözlerinin devamını getiremedi. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Kemal Doğulu stüdyoda gözyaşlarına boğuldu. Onun bu durumundan tüm stüdyo etkilenirken yarışmacılar da duygusal bir atmosfere girerek gözyaşlarını tutamadılar.

Sunucu Öykü Serter’in araya girmeye ve durumu kontrol altına almaya çalıştığı görüldü. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yarışmadan neden ayrıldığı henüz tam olarak bilinmiyor. Medyaya yansıyan haberlerde ikilinin parasal konularda anlaşamadıkları için yapım şirketi Production House ile ayrılığa düştükleri söylenmişti.

İşte Kemal Doğulu’nun yarışmadan ayrılmasına günler kala engel olamadığı gözyaşları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu