Müzik

Kenan Doğulu’nun sevenlerine son sürprizi: İhtimal

Kenan Doğulu bu ay müzikseverlerle buluşturduğu yeni albümü ‘İhtimaller’e ismini veren ‘İhtimal’ şarkısına klip çekti. İhtimal şarkısının video klibi bugün müzikseverlerle buluştu.

Oyuncu Öznur Serçeler ve Baran Erdoğan’ın başrolünde oynadıkları klip bir kostüm partisinden kaçan kurt ve kuzu karakterlerinin İstanbul sokaklarında geçirdikleri bir geceyi anlatıyor.

Bilindik kurt ve kuzu hikayesinin günümüze uyarlanmış bir versiyonu olan klip, ilişkilerde her şeyin ihtimal dahilinde olduğunu gözler önüne seriyor.

Çekimleri 3 gün süren İhtimal klibinde yer alan ana karakterlerinin kostümleri özel olarak tasarlanarak, üretimleri İngiltere ve Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Söz ve müziği Kenan Doğulu’ya ait olan “İhtimal” klibinin yönetmen koltuğuna Ali Demirel otururken, yapımcılığını İpek Ural, görüntü yönetmenliğini ise Firar Güney Kayran üstlendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu