MagazinManşet

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın düğünü kaça patlayacak?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve güzel oyuncu Sinem Kobal 14 Mayıs’ta Cunda’daki Ortunç Otel’de evlilik hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin düğün töreniyle ilgili yeni rakam ayrıntıları ortaya çıktı.

Kulislerde konuşulanlara göre Kenan İmirzalıoğlu, otelin sahibi Onur Tunç’la sıkı bir pazarlık yaptı. İmirzalıoğlu, kendisine verilen fiyatın neredeyse yarısını düşürdü. Hafta sonu için oteli kapatan İmirzalıoğlu, 280 bin lira ödeyecek.

Onur Tunç’un uzun pazarlıklar sonucu son olarak verdiği 300 bin liralık teklif karşısında da pazarlığa devam eden ünlü oyuncu, “300 bin son limitim. 280 bin veriyorum. 20 bin de acil çıkacak masraflara kalsın” dedi. Düğünün kusursuz geçmesi için geçen hafta otele gidip ayrıntıları konuşan ünlü oyuncu, yemekler için de otelin aşçısıyla görüştü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu